PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34562}

Statek widmo

Ghost Ship
6,1 44 769
ocen
6,1 10 1 44769
3,8 4
oceny krytyków
Statek widmo
powrót do forum filmu Statek widmo

Nieważne, co myślę o tym filmie. Scena, w której ludzie są przecinani na pół i na ćwiartki zasługuje na Nobla. Coś nieprawdopodobnego. Tylko dla tej sceny daję 10, naprawdę daje do wiwatu i oszołamia.

ocenił(a) film na 4
Vincent_Malloy

Scena ROX jedna z lepszych w tej branży :)
A film ogółem "przeciętny nie straszny horror" 5/10

ocenił(a) film na 8
piotr100

Nic dodać, nic ująć <3 Spektakularna sekwencja.

ocenił(a) film na 8
piotr100

Macie rację. Scena początkowa jest zaje***bista

piotr100

taaak ta pierwsza scena jest OK! ale reszta jakaś masakryczna.. ;/ myślałam że będzie ciekawsze...

piotr100

dobre zasługuje na nobla hahahahhaha xDDDDD

ocenił(a) film na 7
piotr100

To prawda, to jedna z fajniejszych scen, jakie przyszło mi oglądać w życiu, jednakże poza tą sceną film ma niewiele to zaoferowania. Jest to co najwyżej przeciętne kino lekkiej grozy... Naprawdę lekkiej.

użytkownik usunięty
piotr100

Ja też dałam 10 filmowi za tą scenę. Ale pozostała część filmu też jest fajna i ciekawie się kończy.

Oprócz pierwszej sceny uważam za dobrą tą w której jedzą tą fasolkę z puszki z przed 40 lat :)

piotr100

Co racja, to racja, scena boska, no i na początku filmu, więc myślałam, że się zapowiada coś niesamowitego, ale niestety. 3/10

Vincent_Malloy

to prawda, pierwsze scena była naprawde mocna :D i też sie spodziewałam czegoś wielkiego, a tu klops jak nie wiem co.. moja ocena również oscyluje w granicy 3/10

slonko_005

a rekonstrukcja wydarzeń? najlepszy moment w całym filmie. przynajmniej moim zdaniem.

użytkownik usunięty
Gotowka

Obejrzyj sobie film "Cube", tam też występuje podobna scena na samym początku filmu, która jeszcze bardziej mi się podobała niż w tym filmie ;).

piotr100

Oooo tak! Ta scena jest boska! Cały film nie jest rewelacją, ale ta scena... :D

piotr100

gdy za pierwszym razem oglądałam te film scena "przecinania" zrobiła na mnie takie wrażenie że do końca filmu nie mogłam dojść do siebie, a każdy nawet najmniejszy trzask czy pisk wzbudzał we mnie paniczny strach. Nie ma to jak się dobrze wkręcić :D:D

piotr100

O tak :) oglądałam to jakieś 6-7 lat temu i ta scena utkwiła mi w pamięci bardzo mocno :) To i...


UWAGA SPOJLER!

...wyjaśnienie jak zginęła dziewczynka. Ogromnie mi jej było szkoda...

KONIEC SPOJLERA!


Myślę że film jest bardzo przeciętny co nie znaczy, że nie można go obejrzeć.

_Blatta_

no przynam ze dzieki tej scenie zaczołem oglądac ten film dzisiaj :D A tak nieco z innej beczki: Ten film fabuła przypomina mi podobny film gdzie do pozostawionego statku podpływa kuter do opuszczonegu kutra.I tam tez jakies trupy itp.Wiem ze nie podałem zbyt dokładnego opisu ale tez nie do konca go pamietam bo teraz mi sie wszytko pozmywało z tym filmem :P

ocenił(a) film na 3
pacio177

Przecież nawet ta pierwsza scena jest strasznie słabo zrobiona. Jak to widziałem, śmiech sam cisnął się na usta... Przecinane głowy w jakiś śmieszny sposób, trochę to przypominało pod względem zaawansowania jakąś grę wideo ze wczesnych lat 90'. 3/10, sam nie wiem za co, ale nawet lubię klimaty z opuszczonymi statkami itp.

użytkownik usunięty
pacio177

może chodzi o film statek śmierci z 1980r.? Ogółem film słaby... ta scena fajnie pomyślana ale komicznie zrobiona.

piotr100

Fakt, ciachanie na początku było bardzo dobre, dlatego zatrzymało mnie żeby obejrzeć ten film do końca. Ale zawiodłem się, z każdą chwilą film mnie nudził (może oprócz sceny haku w buzi Pani piosenkarki). ;)
Moja ocena to 4/10 - poniżej oczekiwań, a oczekiwałem dużo więcej. Zdecydowanie Thriller, niż Horror.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Bikiniarz

Mnie ten film bardzo się podobał, nie straszy, ale za to całkiem nieźle nakręcony.
Już go kiedyś oglądałem, a wczoraj jak leciał w TVN i odniosłem wrażenie że twórcy Bioshocka czerpali z niego wiele inspiracji.
Jeśli chodzi o filmy z dziwnymi wydarzeniami na statkach polecam też Virus niby ma średnia 5,7 ale też potrafi zaciekać. Choć trochę się już zestarzał i może tandetą pachnieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones