PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34562}

Statek widmo

Ghost Ship
6,1 44 773
oceny
6,1 10 1 44773
3,8 4
oceny krytyków
Statek widmo
powrót do forum filmu Statek widmo

Sentyment.

ocenił(a) film na 8

Otóż mam dziwny sentyment do tego filmu ; ) Oglądałam go za dzieciaka i zrobił na mnie ogromne wrażenie ( scena z liną miażdży!). Ok wiem , że może film nie jest najwyższych lotów , ale ja z chęcią do niego wracam : ) Ode mnie 8/10 *( za ten sentyment , bo film oscyluje koło 6 jak na moją punktację , ale +2 za to `coś` zwane sentymentem :D Pozdrawiam : )))

ocenił(a) film na 8
smallandalone

Aaaa i ta piosenka `Senza fine` ; ))))))

ocenił(a) film na 9
smallandalone

Tak ja mam takie same odczucia,bardzo lubię klimat filmu aktorzy tez spoko:)

smallandalone

mi jeszcze podobała się ta scena co ten hak wbija się tej babce w gardło i ją pociąga.

iwona1510005

Tak !sceena z lina powalajaca !

ocenił(a) film na 6
smallandalone

mam tak samo jak ty :) to był chyba pierwszy horror jaki obejrzałam po 2 próbach podglądania jak oglądali go rodzice. I też strasznie robiła na mnie wrażenie ta lina i dziewczynka jak wyszła z szafy :P ah to były czasy teraz już mało co mnie tak rusza ;p

użytkownik usunięty
smallandalone

smallandalone: mam tak samo jak ty :) oglądałem jak miałem może 10 lat, zrobił na mnie piorunujące wrażenie, szczególnie ta scena z liną oczywiście :D A teraz zamierzam obejrzeć ponownie i zobaczyć czego tak strasznie się wystraszyłem za dzieciaka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones