PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34562}

Statek widmo

Ghost Ship
6,1 44 773
oceny
6,1 10 1 44773
3,8 4
oceny krytyków
Statek widmo
powrót do forum filmu Statek widmo

Jak byłem w gimnazjum to jeden nauczyciel puścił nam ten film. Się wystraszyłem jak drut jakiś zabił wszystkich pasażerów po czym jeszcze ręce im się ruszały albo to jak jeden odwiedzający statek widmo patrząc w lustro widzi ducha tego pasażera no i jeszcze tego jak wyłaniała się krew w basenie wraz z zwłokami.
Mam nadzieję, że taka podobna niespodzianka się nie wydarzy mnie w żadnym roku szkolnym.

ocenił(a) film na 10
Grobir001

Dziwie sie, ze nauczyciel puścił to gimnazjalistom. Chyba niezły maniak jest z tego psorka.

ocenił(a) film na 7
Grobir001

Nauczyciel faktycznie dziwny, ale tak z innej beczki, czy wystraszenie się 3 razy na filmie, który ma być horrorem to powód do ocenienia go na 1?
Jest aż tak kiepski wg Ciebie?

ocenił(a) film na 1
Fiorentinka

1 dlatego, że horrory to nie dla mnie rzecz

Grobir001

Heh, kolejny idiota co źle ocenił horror bo się go przestraszył. Czasem jak widzę takie komentarze pod jakimś horrorem to zastanawiam się czemu takiego ścierwa się nie banuje. Jeszcze ocena 1 tak jakby gra aktorska, efekty specjalne, fabuła itd. się już nie liczyły. Horror ma trzymać w napięciu, straszyć na długi czas, nie jak jakieś badziewne jumpscary przy których można się tylko zlęknąć na parę sekund bo uszy zabolały od nagłego efektu dźwiękowego. Jak nie lubisz horrorów to ich nie oceniaj bo ewidentnie widać że nie wiesz jak to robić i skoro ich nie oglądasz to nie masz żadnego punktu odniesienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones