PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34562}

Statek widmo

Ghost Ship
6,1 44 773
oceny
6,1 10 1 44773
3,8 4
oceny krytyków
Statek widmo
powrót do forum filmu Statek widmo
ocenił(a) film na 5

To jest najciekawsza scena tego średniego filmu.

użytkownik usunięty
Toolbar

to bylo straszne. ;x

Pamiętam, że za pierwszym razem, gdy zabrałam się za ten film obejrzałam tylko tą scenę i uznałam, że to kolejne dzieło z serii "latające wnętrzności". Jednak po obejrzeniu całego filmu muszę przyznac, że mio sie podobał. Szczególnie ciekawe było zakończenie.

To było ohydne? :D To Ty chyba ohydnych filmów i scen jeszcze nie widziałaś. :D

film jednej sceny

ocenił(a) film na 6

Ta scena z liną była najlepsza w tym całym filmie, zrobiła na mnie piorunujace wrażenie :-) Nigdy bym nie wpadł na coś takiego :-) Film ogladałem bardzo dawno, ogólnie rzecz biorąc cofając się do tamtych czasów, całokształt filmu jak dla mnie 7/10.

ocenił(a) film na 4

Ohydne ?! OMG !!! Obejrzyj sobie Hostel to zobaczysz co to jest ohyda -.-'

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się- jedna z lepszych scen w tym filmie.

Georgiana_

Nie zgadzam się Na mnie zrobiło również wrażenie zmontowanie scen napadu - zabijania się nawzajem bandy zabicie szefa przez dziewczynę i hak na którym zawisła wszystko prawie slajdowo ,zmontowane jak teledysk w 3 minuty wyjaśnia wszystko. Zresztą jak na durny horror wywołał duże zamieszanie jak patrze na posty.

heh...to najwyrazniej nie mozesz oglądać takich filmów,a to własnei była najlepsza scena w całym filmie xD.

ocenił(a) film na 6
Robaczek_12

ja ten film oglądałam lata temu i to jest jedyna scena którą zapamiętałam! :) i na dodatek ją lubię, zrobiła wrażenie

paulazet

ja pierwszy raz ogladalem jakies 6 lat temu i tez tylko to zapamiętalem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones