PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34562}

Statek widmo

Ghost Ship
6,1 44 773
oceny
6,1 10 1 44773
3,8 4
oceny krytyków
Statek widmo
powrót do forum filmu Statek widmo

Po przeczytaniu komentarzy użytkowników nie bylem pewny co do zobaczenia tego
filmu.Zdecydowałem się i naprawdę film świetny,dobra fabuła,genialna muzyka . Najlepsza
rola w filmie to Katie którą grała Emily Browning pod względem scenariuszu jak również
aktorskim.Gorąco Polecam :)

ocenił(a) film na 4
filip0905

Ja dla równowagi dodam, że nic w tym filmie nie zasługuje chociażby na miano dobrego. O ile fabuła w takich mało ambitnych produkcjach jeszcze ujdzie to z resztą jest już gorzej. Muzyka nie pasuje do niczego, 3/4 dialogów mogłoby nie być a i tak nic by się nie stało, gry aktorskiej nie ma żadnej (jak ktoś się uprze to rolę dziewczynki można zaliczyć na jedyny plus tego filmu). Zapamiętałem dobrze moment filmu w którym ekipie chyba zabrakło pomysłów albo chęci i naprawę kadłuba i steru trwającą 2-3 dni pokazali w 20 sekund. Jeśli ktoś znalazł ten film sugerując się gatunkiem (tak jak ja) niech lepiej przeczyta część po przecinku czyli "przygodowy". Jak ktoś nie ma co robić i obejrzał już wszystko co mógł to można poświęcić te 90 min, ale nie warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones